tvorba webových stránek

Webdesign

Posuňte své podnikání na další úroveň s profesionálním webem optimalizovaným pro generování nových zákazníků.

#
#

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Proč riskovat ztrátu potenciálních zákazníků s nevýraznými webovými stránkami? S naším kreativním designem, uživatelským rozhraním a responzivitou si zajistíte profesionální online přítomnost. Nechte nás převést Vaše myšlenky do digitální reality a pozvedněte svůj byznys na vyšší úroveň. Spolupracujte s námi a vstupte do světa webové exkluzivity!

#

Grafické návrhy webových stránek zdarma

Získejte profesionální vizualizaci Vaší webové stránky zdarma! Vytvoříme pro Vás návrh na míru, který oslní vaše návštěvníky.

#

Kódování stránek na míru

Využijte našich zkušeností s kódováním webových stránek a nechte si vytvořit stránky, které jsou plně přizpůsobeny Vašim potřebám. Budeme pracovat na Vašem projektu, aby se Vám podařilo dosáhnout vašich cílů.

#

Konečná vizualizace na webu

Vizuální prezentace je klíčová pro úspěch vašich webových stránek. Vytvoříme vizuálně oslnivou a moderní webovou stránku, která osloví Vaše návštěvníky. S naší pomocí si můžete být jisti, že Vaše webové stránky budou vypadat a fungovat perfektně.

#

Náčrt

Tvorba náčrtu je základem celého webu. V této fázi určíme, jak bude web strukturován a jaké budou jeho hlavní prvky.

#
#

Maketa webové stránky

Na základě hrubého náčrtu vytvoříme maketu webové stránky, která slouží jako předběžná verze webových stránek a umožní Vám vidět, jak budou Vaše stránky vypadat.

#
#

Grafický návrh

V této fázi se zaměříme na vizuální stránku Vašich webových stránek a vytvoříme pro Vás moderní a esteticky působivý design.

#

Vývoj a programování

Jakmile bude maketa schválena, přistoupíme k vývoji a programování webových stránek. Zajišťujeme kompletní kódování stránek na míru podle vašich požadavků.

#

Testování a optimalizace

Po dokončení vývoje provádíme důkladné testování, abychom zajistili, že jsou webové stránky plně funkční a optimalizované pro různé prohlížeče a zařízení.

#

Finální tvorba webových stránek

Jakmile jsou webové stránky kompletně otestovány a optimalizovány, publikujeme je na vašem serveru a jsou připraveny k použití.

Získejte webové stránky, které budou vaší digitální vizitkou

Naše webové stránky jsou místem, kde se kreativita setkává s technologií. S moderním designem, intuitivním uživatelským rozhraním a přizpůsobivostí pro mobilní zařízení, budete mít stránky, které okouzlí vaše návštěvníky a poskytnou jim jednoduchou a příjemnou interakci.

#
#

Často kladené dotazy

Jak celý proces probíhá?

  • Schválení grafického návrhu
  • Poskytnutí vašeho obchodního loga, odkazů na vaše sociální média a jakýkoli materiál, který nám může pomoci dozvědět se více o vašem podnikání.
  • Provedení zálohy ve výši alespoň 60 %.

Jak funguje proces platby?

Projekt začíná 60% zálohou. Zbývajících 40 % zaplatíte, jakmile budeme připraveni spustit váš web.

Bude snadná navigace z jakéhokoli zařízení?

Všechny naše webové stránky jsou plně responzivní, což znamená, že jsou kompatibilní se všemi zařízeními, včetně mobilních zařízení, tabletů a PC / Mac.

Budu umět spravovat web?

Budete mít přístup k panelu, kde můžete upravovat vizuální informace. Našim klientům však nedoporučujeme, aby to zkoušeli, protože by mohli web rozbít. Můžete požádat o naše servisní služby.