Vše, co potřebujete vědět

Často kladené otázky

Rychlé a jasné odpovědi na vaše nejčastější otázky o webových stránkách

Proč si vybrat WEBZEN?

Našim cílem je budovat důvěru a dlouhodobý vztah s mými klienty.

Jak dlouho bude trvat vytvoření nového webu?

V průměru 5 až 7 dní, záleží na na náročnosti grafických úprav a rozsahu webu.

Jaká je cena tvorby webových stránek?

Cena tvorby webových stránek se může lišit v závislosti na rozsahu projektu, požadavcích na design a funkčnost stránek. Je vhodné si domluvit konzultaci, během které bude stanovena individuální cenová nabídka.

Budou webové stránky optimalizovány pro vyhledávače (SEO)?

Ano, součástí našich služeb je také optimalizace webových stránek pro vyhledávače (SEO), aby byly vaše stránky lépe viditelné a dosáhly vyššího umístění ve výsledcích vyhledávání.

Jaký typ obsahu potřebuji poskytnout pro tvorbu webových stránek?

Obsah pro webové stránky zahrnuje texty, obrázky, videa a další média, které chcete zveřejnit na svých stránkách. Pomůžeme Vám poskytnout směrnice a pomoci s tvorbou obsahu, pokud budete potřebovat.

Jaký je proces aktualizace nebo úprav webových stránek po jejich dokončení?

Po dokončení tvorby webových stránek Vám můžeme poskytnout přístup k administraci, kde budete moci provádět aktualizace a úpravy obsahu. Nedoporučujeme ale do webových stránek zasahovat, můžete poškodit funkčnost webových stránek. Budete potřebovat větší změny nebo technickou podporu, můžete se kdykoli obrátit na naši podporu.

Budou webové stránky responzivní a optimalizované pro mobilní zařízení?

Ano, všechny webové stránky, které vytváříme, jsou plně responzivní a optimalizované pro zobrazení na různých zařízeních, včetně mobilních telefonů, tabletů a počítačů.

Jaké jsou možnosti rozšíření funkcí webových stránek v budoucnosti?

Vaše webové stránky mohou být snadno rozšířeny o další funkce a možnosti v budoucnu podle vašich potřeb a požadavků. Můžeme vám pomoci s implementací nových funkcí nebo integrací dalších služeb, jakmile budete připraveni.